Zde naleznete přehled všech novinek, které byly kdy zveřejněny na těchto webových stránkách. V nich jsou nejen informace o nových knihách, ale třeba i upozornění na nové rozhovory s Oldřichem Seluckým.

Novinky


23.

října

2017

Rozhovor pro deník Postoj

Na začátku října byl zveřejněn rozsáhlý rozhovor s Oldřichem Selucký, který byl poskytnut slovenskému deníku Postoj. Jeho celou verzi můžete nalézt na webových stránkách deníku.

23.

října

2017

Výstava ilustrací

V Kublově (okres Beroun) pod horou Velízem byla v pátek 13.10.2017 v 17.00 zahájena výstava ilustrací z knih Oldřicha Seluckého. Větší část vystaveného souboru originálů tvoří pastely na tónovaném papíře - ilustrace ke knize "Bratr Dominik". Doplňují je i nepoužité ilustrace, pro které se v knize už "nenašlo místo". K vidění jsou také některé návrhy barevných obálek knih a původní barevné ilustrace ke knize "Strážce ohně", místo kterých byly z ekonomických důvodů použity černobílé perokresby (i některé z nich se na výstavě objevují). 
28.

srpna

2017

Spuštění nových webových stránek

Dnes byla spuštěna nová verze těchto webových stránek. Přináší vám nejen hezčí vzhled, ale také lepší přístupnost pro mobilní zařízení.